(063) 146-48-08

Сушарка для овочів та фруктів БелОМО
- 5 секцій на 25 літрів!
- захист від перегріву!
- для сушки фруктів, овочів, грибів та трав!
- зроблено у Беларусі!


АКЦІЯ: |
Ціна 2199 2520 грн
введіть ваш номер телефону
Поспішайте, акція скоро закінчуюється!
Характеристики та комплектація:
Унікальність електросушарки БелОМО полягає в тому, що процес сушіння продуктів здійснюється максимально швидко й ефективно, завдяки системі спрямованого потоку теплого повітря. Двигун із вентилятором створює потік повітря, який, нагріваючись, надходить рівномірно на піддони з продуктами. Тепле повітря подається вентилятором у простінок піддону (піддони мають подвійну стінку), а потім звідти горизонтально на кожен піддон. Потік теплого сухого повітря, що надходить постійно, виштовхує старий, який увібрав у себе вологу з продуктів. Така схема руху повітря дає змогу забезпечити найбільш дієве сушіння продуктів. У разі досягнення заданої температури електронагрівач автоматично вимикається. У разі зниження заданої температури електронагрівач автоматично вмикається.
ШВИДКА СУШКА ОВОЧІВ, ФРУКТІВ, ТРАВ!
Електронагрівач умикається, якщо встановлена температура сушіння вища за температуру навколишнього повітря.
Терморегулятор слугує для плавного регулювання температури сушіння продуктів і має три основні температурні зони: 1 і 2 зони рекомендуються для сушіння трав, 3 — фруктів, ягід, овочів і грибів.

Електросушарки БелОМО виготовлені з матеріалів високої якості. Це екологічно чистий пластик, який абсолютно інертний до харчових продуктів. Він не вступає з ними в реакцію за жодних умов. Отже, у процесі сушіння продуктів відбувається лише видалення вологи та не здійснюється жодні з інших небажаних процесів. Корпусні деталі в зоні нагріву виготовлені з пластику підвищеної термостійкості та пожежної безпеки.

Попередня підготовка продуктів полягає в промиванні та нарізанні. Далі їх укладають на піддони та вмикають сушильний апарат у електричну мережу. Вага сушарки БелОМО становить не більше 4 кг. Сушильний апарат займає зовсім небагато місця.
Реальні відгуки від наших покупців:
БІЛОРУСЬКА СУШАРКА
Замовляй зараз
2199
грн.
Оплата при отриманні!
Доставка Новою Поштою за 1 день!
Наші контакти
Доставка по всій Україні Новою Поштою.
Оплата при отриманні.
+38 (063) 146-48-08
08.00– 22.00
м. Харків, вул. Сумська 47-в
Click to order
Зробіть замовлення зараз! Завтра подорожчає!
Total: 
Введіть Ваш Телефон
Ми передзвонимо вам за 5 хвилин!
  • 2019-2021